DPZ Liberec - 29.8.2019

Dne 29. 8. 2019 proběhl v Liberci, dá se říci již tradiční, „Den pro zdraví“ v areálu plaveckého bazénu. Jako obvykle jej pořádal taneční kroužek Senior Vitae spolu se Senior Fitnes z.s.

Vzhledem k pozitivním ohlasům ohledně předchozího uspořádání, byl den rozdělen na dopolední program na travnatých prostorách před stadionem a odpolední cvičení v bazénu. Všichni účastníci si tak mohli vybrat, zda se zúčastní akce během celého dne, případně pouze navštíví bazén či dopolední aktivity.

Dopoledne předvedly členky taneční skupiny nové variace svých orientálních a country  tanců. Návštěvníci však byli zapojeni především aktivně. Opět bylo připraveno množství hravých disciplín jako kroket, snag golf, möllky, pétangue apod. Vzhledem k tomu, že Senior Fitnes z.s. připravuje masivnější propagaci své nové nabídky – vouchery na cvičení na židlích s návštěvami přímo doma – mohli si i účastníci vyzkoušet, jak prospěšné může takové cvičení být. Kromě toho byly připraveny soutěže pro družstva, kde účastníci předváděli spíše svou šikovnost než rychlost. Každopádně bylo příjemné sledovat, kolik účastníků se zapojilo a jak dobře se všichni bavili.

V rámci dodržování pitného režimu poskytl Senior Fitnes finanční podporu v tom smyslu, že za minimální doplatek 10,- Kč měli účastníci zajištěno občerstvení a především nápoje.

Po skončení dopoledního programu začínali přicházet zájemci, kteří zvolili pouze aktivity v bazénu.

Vzhledem k tomu, že akce byla takto rozdělena, lze odhadnout, že celkový počet účastníků se přiblížil počtu 200 aktivně zapojených osob.

Doufáme, že i příští rok se organizátoři budou při zahájení dalšího Dne pro zdraví setkávat s podobnými výroky, jako tomu bylo letos…“ já už jsem tu byl/a mnohokrát a vždycky to bylo prima….“

Děkujeme proto i všem sponzorům, díky kterým se tato „prima“ akce mohla opět realizovat, Krajskému úřadu Libereckého kraje a Magistrátu města Liberec.

Milena Lančová

© 2008 - 2021 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta