Novinky

Světový pohár národů 2023 ve fotbalu v chůzi

Konečně jsme se dočkali! Po několika odkladech se v anglickém městě Derby uskuteční v srpnu 2023 zahajovací Světový pohár národů ve fotbalu v chůzi, organizovaný světovou fotbalovou asociací FIFWA.

Budeme u toho! Jádro našich dvou týmů (50+ a 60+) tvoří hráči Senior fitnes. Do soutěže je přihlášeno 40 národů z celého světa. Naši účast podporuje  FAČR. Bude to rozhodně velká událost, která přitáhne pozornost.

Staňte se našimi partnery a spojte své jméno a logo s touto unikátní událostí.

V případě zájmu kontaktujte pana Miroslava Roda.

Podrobnosti najdete zde.

Atletické utkání dobrovolníků

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra, se kterou Senior fitnes z. s. dlouhodobě spolupracuje, se stala součástí projektu podpořeného z programu EU Erasmus+ s názvem All Star Volunteering. Jeho hlavní aktivitou je setkávání dobrovolníků ze tří partnerských zemí: Polsko, Slovensko, Česká republika.

  • Každá země pořádá jedno trojdenní setkání.
  • Každá země vysílá na každé setkání dobrovolníky ve věku 18-30 let nebo nad 50 let, kteří se účastní vzdělávacího a sportovního programu.

Účastníkům je hrazena doprava, ubytování, program (půl den přednášky a workshopy o sportovním dobrovolnictví a půl den sportovního programu – atletické soutěže). Cílem je, aby se dobrovolníci cítili na akci jako sportovci, k tomu je jim zajištěn plný servis.

Podrobnosti k projektu zde.

První setkání se uskuteční 30.6. - 2.7.2023 v Polsku (Bialsko-Biala). Máte-li zájem se akce zúčastnit, je třeba se přihlásit zde nejpozději do 21. května 2023.

Leták ke stažení - str.1, str.2

Komentované vycházky s Ing. Weigem

V květnu a červnu pokračují komentované vycházky po Praze a okolí. Kompletní nabídku vč. pozvánek ke stažení najdete zde. Ještě máme pár volných míst.

Přihlášky přijímá opět paní Zuzana Roidtová. Doplňující pokyny či informace o případných změnách obdrží JEN PŘIHLÁŠENÍ ZÁJEMCI.

Cvičení na židlích v ČT1

Magazín Hobby naší doby přinesl v sobotu 15.4.2023 ukázku cvičení na židlích s naší lektorkou Ivou Hoffmannovou a našimi cvičenkami. Natáčelo se nedávno v prostorách KKC v Uralské.

Klikněte sem a podívejte se.

 

© 2008 - 2023 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta