Novinky

POZOR! - Besedy s Policií ČR

Z důvodu nemoci se ruší přednáška ve středu 10.4. Brzy vám nabídneme nový termín.

 

Ve spolupráci s Policií ČR jsme pro vás připravili čtyři besedy na speciální témata:

  • Základy první pomoci - 10.4. 2024
  • Senioři versus podvodníci / Chov psů na území hl. m. Prahy - 20.5.2024
  • Nutná obrana a krajní nouze - 5.6. 2024

Podrobnosti k tématům a přihláškám najdete zde.

Nové kurzy pro práci s chytrým telefonem

Přidáváme termíny k již vyhlášeným kurzům a také zcela nové kurzy. Vyberte si, co vás zajímá, kurzy na sebe nijak nenavazují. Podrobnosti najdete na příslušné webové stránce (stačí rokliknout název kurzu níže).

Přihlášky posílejte mailem Stelle Vondrové (vondrova@frantata.cz). Detailní informace ke kurzu vám poskytne lektor.

Nové kurzy angličtiny

Kurz angličtiny pro pokročilé se Zuzanou Kosovou bude pokračovat (2.4.-28.5.2024) jednotlivými lekcemi na konkrétní témata. Podrobnosti ke kurzu a přihláškám najdete zde.

Nabízíme nový kurz angličtiny pro úplné začátečníky s Galynou Baziv (8.4.-10.6.2024 / 10 lekcí / 1 450 Kč). Podrobnosti ke kurzu a přihláškám najdete zde

Cyklotoulky českou minulostí

Od 10. dubna 2024 vyrážíme každou středu na cyklovýlety po Praze a okolí. Veškeré podrobnosti k výletům a registraci do cyklotýmu najdete zde. Pozvánky na konkrétní výlety se všemi organizačními pokyny budou dostávat jen registrovaní zájemci.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se s vámi na viděnou na kole.

Střelské Hoštice 29.4.-3.5.2024

Hledáme zájemkyně o jarní termín na pozice náhradnic. Máte-li zájem, kontaktujte paní Zuzanu Zadražilovou (774 178 708 / z.zadrazilova@seniorfitnes.cz).

Odběr Novinek SF

Milí příznivci Senior fitnes a občanské akademie SEN FIT,

vážíme si vašeho zájmu o přednášky a kurzy, které pořádáme v našem kulturně komunitním centru (KKC) v Uralské v Praze 6.

Prosíme vás touto cestou, abyste akce vyhledávali přednostně na webových stránkách Senior fitnes z. s., a to zde v Novinkách nebo pod hlavičkou Vzdělávacích aktivit KKC.

Chcete-li dostávat pravidelné informace o nových kurzech občanské akademie, resp. o veškerých aktivitách SF, požádejte o zasílání přehledu na váš e-mail (viz libovolná podstránka webu SF dole). Pokud už jste se registrovali k odběru Novinek přes web občanské akademie, nemusíte se registrovat znovu přes web SF, v databázi už vás máme.

Někteří z vás se přihlašují k odběru Novinek opakovaně, což opravdu není potřeba. Kontrolou v databázi bylo zjištěno, že část těchto lidí nabídky pravidelně dostává, ale neotevírá je. Může to být tím, že mail spadne do jiné (než hlavní) schránky (např. spam, hromadné, reklama apod.) a odběratel si toho nevšimne. Pokud jste se v minulosti zaregistrovali k odběru novinek SF a maily nedostáváte, zkontrolujte nejprve celou vaši schránku. Případně si nastavte, aby maily z adresy recepce@seniorfitnes.cz chodily vždy do hlavní schránky (nebo do "podschránky", kterou si k tomu účelu založíte).

Děkujeme za váš zájem o naše aktivity. Vítáme rovněž nápady / náměty, co by vás zajímalo / či o jaké problematice každodenního života byste chtěli získat více informací. Děkujeme za spolupráci.

Váš Senior fitnes z. s.

© 2008 - 2024 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta