Novinky

Důležitá informace od Senior fitnes z. s.

Vážení přátelé a příznivci Senior fitnes,

považujeme za nutné vás informovat o stávající situaci a současně vás požádat o případnou spolupráci.

Víte, že situace ohledně fungování SF v loňském roce byla kritická, avšak i díky vaší pomoci jsme ji zvládli.

Situace letošního roku je však již likvidační. Výhled se jeví tak, že nejpozději během letních měsíců budeme muset opustit pronajaté prostory v ulici Uralská. Pokud budou od září 2022 probíhat další výukové a zájmové aktivity, pak v jedné pronajaté místnosti, k tomu nově zajištěné. Veškerá cvičení budou muset být výdělečná, tzn. že musí pokrýt nejen náklady na cvičitele a pronájem.

Představa, že bychom činnost ukončili úplně a zmařili tím mnoho let práce, která přinášela výsledky, se nelíbí nikomu z nás. Proto hledáme cesty, jak by bylo možné naši-vaši společnost zachránit.

Jednou z nich je oslovení firem, které by nás pravidelně menšími částkami podporovaly. Samozřejmě s legálně uzavřenou smlouvou. Připomínáme, že nemusí jít jen o „sponzoring“. Vždyť máme mezi sebou tolik schopných členů, že můžeme nabídnout např. cvičení pro zaměstnance přímo ve firmě, konverzaci v různých jazycích na pracovištích, organizaci zábavných odpolední analogických jako naše DPZ, odborné přednášky, jak bezpečně cvičit s vlastními (pra)rodiči, zájezd do Itálie se cvičením apod.

Proto se na vás obracíme s žádostí, abyste sami oslovili firmy, které vlastní vaši přátelé, známí, příbuzní a vysvětlili jim naši situaci. Nemusí se jednat o žádné horentní částky.

Věříme, že uděláme společnými silami všechno pro to, abychom naši-vaši společnost zachránili.

V případě, že byste byli úspěšní a takovou firmu zajistili, obracejte se, prosíme, na naši kolegyni Zuzanu Roidtovou: z.roidtova@seniorfitnes.cz / +420 606 203 406.

Všem předem moc děkujeme za aktivní přístup a věříme, že se naše záchrana podaří.

vedení Senior fitnes z. s.

Poslední komentovaná vycházka...

...s Ing. Petrem Weigem před prázdninovou pauzou - tak neváhejte a přihlaste se.

Poděkování klientky za péči - VŠEM

doručeno paní Zuzaně Roidtové, administrátorce aktivit KKC a Akademie SEN FIT

Už dlouho vám chci napsat, že jsem ráda, že existujete, dáváte nám najevo zájem a jste obklopena úžasnými lidmi. Ať vezmu kteroukoliv akci, tak je úspěšná a vždy se tam sejde bezva parta. Už jen ten nápad – společný výlet zakončit při společném obědě je úžasný.

Také chci moc a moc pochválit paní cvičitelku Dášu Černou, se kterou cvičím ve středu ve Vršovicích. Její cvičení je nejlepší cvičení, které jsem kdy poznala. Protáhne nás, uvolní ztuhlé klouby, posílí naše ochablé svalstvo, zaměří se na koordinaci pohybu, pracuje s dechem ... zkrátka po cvičení je mi dobře na těle i na duši. Je plná optimismu, oči se jí smějí a předává nám svoji energii. Pokud někoho navrhnout na nejlepší senior cvičitelku, tak doporučte Dášu. Zaslouží si to.

K výletům a procházkám sděluji, že si vážím perfektního naplánovaní každé procházky, vysoce odborného výkladu, obdivuhodný elán a nasazení, vždy mě překvapí vzorná příprava pana Petra Weiga. Je obdivuhodný.

Zkusila jsem i bridž, kde ke mně byly všechny dámy milé a paní lektorka Milena Lančová je skvělá, trpělivá a ochotně vše vysvětluje. Její přístup bych také hodnotila jedničkou s hvězdičkou. Bohužel to mám z Vršovic k vám daleko, tak jsem to vzdala.

Ještě jednou moc a moc děkuji za vaši péči o seniory a těším se na další akce. Už jsem k vám přivedla několik kamarádek a všechny si akce chválí.

Šárka

Pozvánka do Itálie

Dobrý den, milí spoluobčané,

zvu vás na sportovně relaxační pobyt se cvičením do krásného kempu Fontana Marina poblíž Porto san Giorgio v Itálii, který neustále rozšiřuje své služby při zachování nízké ceny.

Výhody: povlečení, ručníky, Wi-Fi, vybavená kuchyňka, tři hřiště (fotbal, basketbal, volejbal), fitnes, venkovní posilovna, bazén, plážový servis (jeden slunečník a dvě lůžka pro jednu chatku), cvičení na suchu, v bazénu, v moři (čistá voda! – podle mezinárodní stupnice má zdejší moře sedm modrých vlajek = nejvyšší ohodnocení), animace na pláži i v kempu, půjčování kol, možnost jízdy na kajaku, paddleboardu, a to vše je v ceně zájezdu - prostě gratis.

Dále k dispozici:

  • nově zbudovaná cyklostezka s osvětlením a sprchami na volných plážích téměř od Porto san Giorgio až po Grottamare,
  • kiosek s občerstvením, volejbalové hřiště na pláži,
  • možnost stravování v kempové restauraci (jídelně), či koupě zeleniny v kempu od místních dodavatelů vždy jednou týdně,
  • také je možné si zajít po hezké přímořské promenádě na večeři či oběd do různých blízkých restaurací na pláži,
  • dostupnost vlaku, dostupnost nákupů v Pedaso (cca 10-15 min. jízdy na kole),
  • výlety na zajímavá místa.

V kempu se nachází velká zatravněná zahrada s palmami a lůžky na odpočinek.

Ceny zájezdů všech cestovních kanceláří rostou. Možná je to poslední příležitost, jak strávit plných osm dnů u moře za pouhých 5 900 Kč. Chcete jet s námi? Nebudete litovat :-) 

Těším se na vás

instruktorka aqua aerobicu Zuzana

 

Ještě stále se můžete přidat: jarní termín 3.-12. června 2022, letní termín 2.-11. září 2022. V případě zájmu kontaktujete paní Světluši Hartmanovou telefonicky naebo mailem. Podrobnosti také zde

Souhrn "Vycházky s Honzou 3" je vám k dispozici

Všem příznivcům SF a především příznivcům Honzy Šimla a vycházek s ním dáváme tímto na vědomí, že publikace, shrnující vybrané vycházky roku 2021, je již k dispozici zde. Můžete si jen prohlížet, či stahovat, případně vytisknout.

Přejeme spoustu příjemných zážitků na vycházkách.

V. Mezinárodní sportovní hry seniorů se blíží

Po dvouleté pauze se opět uskuteční (již páté) MEZINÁRODNÍ SPORTOVNÍ HRY SENIORŮ, a to ve dnech 13.-15. července 2022 v Mostě. Detaily najdete zde.

Výzva - hledáme cvičitele!

Spolek Senior fitnes z. s. by rád navázal spolupráci s cvičiteli nejlépe zdravotní tělesné výchovy s dlouholetou praxí, kteří by se s námi zapojili do projektu Rozchoď BABIČKU! Projekt je zaměřen na cvičení na židlích v pohodlí domácnosti seniorů.

Kontakt:

Iva Hoffmannová

Manažerka vzdělávacích kurzů a Akademie SEN FIT, Cvičitelka (ZCIP)

Tel.: 602 558 135
E-mail: i.hoffmannova@seniorfitnes.cz

Web: http://rozchodbabicku.cz/

© 2008 - 2022 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta