Itálie v létě

Fontana Marina 2024

Časopis Doba seniorů, vydávaný Radou seniorů ČR, zveřejnil ve svém dubnovém čísle článek o našem pobytovém zájezdu, který se uskuteční na přelomu května a června 2024. Přečíst si ho můžete zde.

 

Nabídka pro klienty Senior fitnes z. s. - leták ke stažení

Nabídka pro členy Rady seniorů ČR - leták ke stažení

 

 

Termín 31.5. – 9.6. – příplatek za neobsazené lůžko 1 900 Kč

Termín 6.9. – 15.9. – příplatek za neobsazené lůžko 2 200 Kč

 

Nabídka výletů v okolí resortu

 

Fontana Marina 2023

 

Pozdrav z červnového zájezdu, který se uskutečnil ve dnech 30.5. - 11.6.2023

Resort Fontana Marina je kemp, který leží v regionu Marche, ve střední části Itálie poblíž historického městečka Pedaso. Tato hojně navštěvovaná lokalita zejména samotnými Italy ze severu je považovaná za jednu z nejčistších a nejoblíbenějších místních rekreačních oblastí.

Máme velkou radost, že jsme opět mohli zorganizovat tak krásný zájezd do tohoto resortu pro naše starší klienty a jejich rodinné příslušníky.

Nádherná písečná pláž, velmi pozvolný vstup do moře, slunce a teplota kolem 26 °C – co víc si přát!

Naši klienti si užili též zdravotní cvičení na pláži, v belvedéru, bazénu či hale. Mohli se projet také na kole, zaplavat si nebo jen tak posedět s přáteli na verandě v bungalovu, kde se zpívalo a hrálo na kytaru – občas až do pozdních večerních hodin.

Za zmínku stojí také Porto San Giorgio, přímořské městečko, které leží v regionu Marche, kousek od resortu Fontana Marina, a kde jsou vyhlášené trhy. K mání bylo oblečení, doplňky, upomínkové předměty, domácí výrobky lokálních prodejců (ovoce, zelenina, ryby, salámy) a to vše za pár korun.

Děkujeme tímto všem našim klientům za přízeň; Jitce Hlaváčkové, Alici Bečičkové a Zuzce Rybáčkové za výborné vedení zdravotního cvičení; Pepovi Stehlíkovi za hladký průběh zájezdu a péči o klienty; a CK FEDE za zajištění ubytování a autobusové dopravy.

 

 

Na letní sezónu 2023 jsme pro vás připravili čtyři turnusy zájezdu do Itálie, ten první dokonce na 10 nocí!

leták ke stažení

Chcete-li větší soukromí v bungalovu, můžete si připlatit za neobsazené lůžko.

30.05. – 11.06. – příplatek za neobsazené lůžko 2 600 Kč

02.06. – 11.06. – příplatek za neobsazené lůžko 2 000 Kč

01.09. – 10.09. – příplatek za neobsazené lůžko 2 500 Kč

08.09. – 17.09. – příplatek za neobsazené lůžko 1 800 Kč

 

Udělejte si malou procházku kempem. Stačí kliknout na odkaz https://youtu.be/RY3qkeX7cZY

 


 

Fontana Marina - 2022

 

Pozdrav ze zářijového zájezdu

U městečka Pedaso se rekreuje a každodenně cvičí stovka účastníků zájezdu do Itálie.

Počasí je krásné, moře čisté a teplé, nálada mezi účastníky báječná. Naši cvičitelé Jitka, Zuzka a Honza vedou každý den krásné cvičební hodiny - podívejte se na fotografie.

Za všechny zdraví

Mgr. Zdeněk Srba

Spoustu fotografií z kempu i z výletů po okolí naleznete ve fotoalbu účastnice zájezdu.

 

Zvací dopis naší instruktorky aqua aerobicu Zuzky Rybáčkové

 

Červnový zájezd,

který se uskutečnil ve dnech 3.-12.6.2022 byl opět velmi úspěšný a všichni účastníci si ho užili.

 

leták ke stažení

Senior fitnes z.s. již tradičně zajišťuje sportovně relaxační pobyt na palmové riviéře ve dvou termínech mimo hlavní sezónu. V ceně pobytu je doprava autobusem, ubytování, bazén, na pláži slunečník se dvěma lehátky pro každý bungalov, animace na pláži i v kempu, zapůjčení kol, mořského kajaku a paddleboardu. Pobyty jsou vhodné pro klinety 50+, rodinní příslušníci vítáni. Ubytování je zajištěné v bungalovech a mobilních domech, každý má vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku. Bungalovy a mobilní domy jsou pro čtyři osoby. Za příplatek 2 000 Kč na jednu osobu je možné se ubytovat pouze ve dvojici (tj. příplatek 4 000 Kč za dvě osoby v jednom bungalovu) a mít tak větší soukromí.

Zajímavostí a lákavou nabídkou je zdravotní cvičení pod vedením kvalifikovaných cvičitelů Senior fitnes z.s. Cvičení bývají několikrát denně a to na suchu i ve vodě (v moři či v bazénu). Kromě tohoto cvičení je možné zahrát si v areálu například tenis, basketbal, volejbal či fotbal.

Za poplatek je možné zajistit výlety do okolí (lisovny olivového oleje, výrobny místních uzenin nebo trhy) či výlety do zajímavých historických míst / měst (Offida - kostel na skalnatém ostrohu, známé víno, muzeum unikátních mušlí z celého světa, Loreto - poutní místo s nádhernou bazilikou Santa Casa apod.).

O pobyty je vždy velký zájem, takže neváhejte a přihlaste se včas.

 

 


 

Fontana Marina 2021

 

Zářijový zájezd

Pobyt v Campofilone 3.-12.9.2021 se opravdu vydařil, užili jsme si moře i sluníčka, výlety na krásná místa a protáhli těla při cvičení. Už se těšíme na příští rok.

 

leták 2021

Opět jsme pro vás připravili dva turnusy pobytového zájezdu do Itálie. Pevně věříme, že už nebudeme zavřeni v karanténě a naopak budeme si moci užít do sytosti krásné moře, příjemné počasí, dostatek pohybu s našimi cvičiteli, či třeba získat nové přátele.

Nově byla podél pobřeží zbudována tři kilometry dlouhá promenáda, po které se snadno dostaneme pěšky / na kole / na koloběžce do sousedních vesnic Marina di Alti Dona nebo Pedaso na nákupy, či jen na procházku a občerstvení.

Registrace zájezdu:

Světluše Hartmanová: 774 178 708 / recepce@seniorfitnes.cz

Informace o místě pobytu:

Zuzana Rybáčková: 603 526 695 / zuzana.rybackova@seznam.cz

 

 


 

Fontana Marina - 4.9.-13.9.2020

 

 

Jak to vypadalo v dané lokalitě začátkem července 2020?

 

Prohlédněte si kemp a okolí:

 

 

 

 


 

Palmová riviera - 31.8.-9.9.2018

 

 

 


 

Palmová riviera - 2.-11.9.2016

© 2008 - 2024 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta