Sportovně relaxační pobyty ve Střelských Hošticích

Vážení, před nedávnem jsme se vrátily ze zájezdu ve Střelských Hošticích. Bylo nám slíbeno ubytování, plná penze, a hlavně cvičení pro seniory, jakož i možnost výletů do okolí. Musíme konstatovat, že vše bylo nejen splněno, ale úplně to předčilo naše očekávání. Byly jsme nadšeny ubytováním v chatkách, dobrým jídlem, ale hlavně cvičením s našimi milými lektorkami Marií a Irenou. Denně se nám věnovaly s velkou trpělivostí a péčí a vždy s dobrou náladou. I při nabitém programu jsme stihly absolvovat výlety do Strakonic a Horažďovic, navštívit muzeum řeky Otavy a voroplavby. Chceme tímto moc poděkovat všem, kteří mají zásluhu na uskutečnění tohoto zájezdu a moc rády bychom si to někdy zase zopakovaly. S díky a pozdravem

B. Pospíšilová, J. Chlumská, D. Myslíková 7/2023

Jako bývalá rodačka zbožňuji řeku Otavu, ve které jsem krátce po rozvodu nechtěně utopila snubní prsten. Ta kouzelná řeka ohraničuje areál z jedné třetiny. Nádherná, civilizací valně nedotčená příroda, umožňuje zajímavé, různě dlouhé procházky. Strava chutná, v jakémkoliv množství. Vrcholem bylo velmi oblíbené zdravotní cvičení s fantastickými lektorkami. Večerní hrátky, muzeum ve Střelských Hošticích, Horažďovice s aquaparkem a Strakonice stojí za návštěvu. Pojedu zase, už se těším.

Jarmila Papírníková - ročník 1942 7/2023

Když nám naše cvičitelka přinesla číslo vašeho časopisu, rozhodly jsme se také přispět svými zážitky z našeho zdravotního cvičení u nás v KC Průhon v Řepích. Sešly jsme se po cvičení v blízké hospůdce, daly si polévku, protože byl zrovna čas oběda a po cvičení nám vyhládlo. Cvičíme již třetím rokem v krásné prosluněné tělocvičně pod vedením milé lektorky Ireny Vaňkové. Protáhneme a posílíme si svaly, o kterých jsme dříve ani nevěděly. Doma se ke cvičení nedonutíme, a tak si díky zdravotnímu cvičení pod odborným vedením udržujeme tělesnou kondici. Cvičení je různorodé, lektorka kontroluje správnost provádění cviků, cvičí s námi, nové kontroluje a předvádí. V tělocvičně panuje dobrá nálada, při příjemné hudbě (z našeho mládí a relaxační). Získaly jsme nové přátele, v šatně si předáváme různé informace, zajímavosti, novinky a zážitky po týdnu, co jsme se neviděly. Ze cvičení odcházíme osvěženy a příjemně unaveny. A tu hospůdku určitě zopakujeme. Přijďte také mezi nás, ještě máme v tělocvičně pár volných míst.

Děvčata z Řep: Božena Musilová, Zuzana Bílková, Alena Hofmannová a Marcela Lokajová 7/2023

© 2008 - 2024 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta