Kulturně komunitní centrum

Naposledy máme před prázdninami otevřeno ve čtvrtek 27.6.2024. Znovu vám budeme pravidelně k dispozici od pondělí 26.8.2024.

Recepce je otevřena Po-Čt 10:00-15:00 hod. kromě prázdnin a státních svátků. Přístup do objektu mimo provoz recepce zajišťuje lektor příslušného kroužku.

PŘIHLASTE SE DO KTERÉHOKOLIV KROUŽKU V KOMUNITNÍM CENTRU, KAPACITA NENÍ NAPLNĚNA!

Kontaktujte přímo lektora, nebo Zuzanu Roidtovou.

Kroužky nejsou věkově omezeny.

 

Co zde nabízíme

Naše nabídka je velmi pestrá. Člení se na vzdělávací aktivity (výuka jazyků, přednášky, komentované vycházky, chytrý telefon) a volnočasové aktivity (nejrůznější pohybové aktivity a kroužky). Podrobnosti najdete níže.

Kde a kdy?

Kulturně komunitní centrum Senior fitnes
Uralská 770/6, Praha 6 - Bubeneč

Rozvrh

Platný od 18. června 2024

 

Reference

Kurzy a přednášky v KKC

 

Nabídka aktivit

Volnočasové aktivity

Vzdělávací aktivity

Projekt Kulturně Komunitního centra Senior fitnes byl v letech 2017-2020 podpořen z Operačního programu Praha - pól růstu ČR a díky tomu jsme mohli bezplatně zajistit pro naše klienty rozšíření aktivit a vybudovat nově prostory centra v Uralské 6.

V současné době pokračujeme již bez dotací, proto jsme museli naše aktivity trošku zúžit a kurzy zpoplatnit. Ale věříme, že nám zachováte přízeň, a jsme připraveni nabídku opět rozšířit, bude-li zájem z vaší strany. A tak neváhejte a podělte se s námi o vaše podněty.

© 2008 - 2024 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta