Sportovně relaxační pobyty v Itálii

Fontana Marina - 2022

Stále přijímáme přihlášky na pozdně letní termín zájezdu (leták ke stažení).

 

 

Zvací dopis naší instruktorky aqua aerobicu Zuzky Rybáčkové

 

Červnový zájezd byl opět velmi úspěšný a všichni účastníci si ho užili.

 

Senior fitnes z.s. již tradičně zajišťuje sportovně relaxační pobyt na palmové riviéře ve dvou termínech mimo hlavní sezónu. V ceně pobytu je doprava autobusem, ubytování, bazén, na pláži slunečník se dvěma lehátky pro každý bungalov, animace na pláži i v kempu, zapůjčení kol, mořského kajaku a paddleboardu. Pobyty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, účast není limitována věkem, na své si tedy přijde každý. Ubytování je zajištěné v bungalovech a mobilních domech, každý má vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku.

Zajímavostí a lákavou nabídkou je zdravotní cvičení pod vedením kvalifikovaných instruktorů, které zajišťuje Senior fitnes z.s. Cvičení bývají několikrát denně a to na suchu i ve vodě (v moři či v bazénu). Kromě tohoto cvičení je možné zahrát si v areálu například tenis, basketbal, volejbal či fotbal.

V případě zájmu dostatečného počtu účastníků je možné zařídit za poplatek výlety do okolí (vinohrady, lisovny olivového oleje, výrobny místních uzenin nebo trhy) či výlety do zajímavých historických míst / měst (Offida - kostel na skalnatém ostrohu, známé víno, muzeum unikátních mušlí z celého světa, Loreto - poutní místo s nádhernou bazilikou Santa Casa apod.).

O pobyty je vždy velký zájem, takže neváhejte a přihlaste se včas.

leták Itálie 2022

 

Aprica - 28.2. - 6.3.2022

Poprvé jsme pro Vás připravili zimní zájezd od Itálie - lyžování v Lombardii, ve středisku Aprica.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prostudujte si detailní informace a přihlaste se :)

 

Fontana Marina - 3.-12.9.2021

Pobyt v Campofilone se opravdu vydařil, užili jsme si moře i sluníčka, výlety na krásná místa a protáhli těla při cvičení. Už se těšíme na příští rok.

 

Fontana Marina 2021

leták 2021

Opět jsme pro vás připravili dva turnusy pobytového zájezdu do Itálie. Pevně věříme, že už nebudeme zavřeni v karanténě a naopak budeme si moci užít do sytosti krásné moře, příjemné počasí, dostatek pohybu s našimi cvičiteli, či třeba získat nové přátele.

Nově byla podél pobřeží zbudována tři kilometry dlouhá promenáda, po které se snadno dostaneme pěšky / na kole / na koloběžce do sousedních vesnic Marina di Alti Dona nebo Pedaso na nákupy, či jen na procházku a občerstvení.

Registrace zájezdu:

Světluše Hartmanová: 774 178 708 / recepce@seniorfitnes.cz

Informace o místě pobytu:

Zuzana Rybáčková: 603 526 695 / zuzana.rybackova@seznam.cz

 

 

Fontana Marina - 4.9.-13.9.2020

 

 

Jak to vypadalo v dané lokalitě začátkem července 2020?

 

Prohlédněte si kemp a okolí:

 

 

Palmová riviera - 31.8.-9.9.2018

 

Palmová riviera - 2.-11.9.2016

 

 

 

© 2008 - 2022 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta