Sportovně relaxační pobyty v Itálii

Senior fitnes z.s. již tradičně zajišťuje sportovně relaxační pobyt na palmové riviéře ve dvou termínech mimo hlavní sezónu. V ceně pobytu je doprava autobusem, ubytování, bazén, plážový servis, lehátka se slunečníky na pláži i u bazénu. Pobyty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, účast není limitována věkem, na své si tedy přijde každý. Ubytování je zajištěné v bungalovech a mobilních domech, každý má vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku.

Zajímavostí a lákavou nabídkou je zdravotní cvičení pod vedením kvalifikovaných instruktorů, které zajišťuje Senior fitnes z.s. Cvičení bývají několikrát denně a to na suchu i ve vodě (v moři či v bazénu). Kromě tohoto cvičení je možné zahrát si v areálu například tenis, basketbal, volejbal či fotbal, anebo si zapůjčit kola za příplatek.

V případě zájmu dostatečného počtu účastníků je možné zařídit za poplatek další aktivity (výlet na člunu, jízdu na koni), výlety do okolí (vinohrady, lisovny olivového oleje, výrobny místních uzenin nebo trhy) či výlety do zajímavých historických míst / měst.

O pobyty je vždy velký zájem, takže neváhejte a přihlaste se včas.

 

Fontana Marina - 3.-12.9.2021

Pobyt v Campofilone se opravdu vydařil, užili jsme si moře i sluníčka, výlety na krásná místa a protáhli těla při cvičení. Už se těšíme na příští rok.

 

Fontana Marina 2021

Opět jsme pro vás připravili dva turnusy pobytového zájezdu do Itálie. Pevně věříme, že už nebudeme zavřeni v karanténě a naopak budeme si moci užít do sytosti krásné moře, příjemné počasí, dostatek pohybu s našimi cvičiteli, či třeba získat nové přátele.

Nově byla podél pobřeží zbudována tři kilometry dlouhá promenáda, po které se snadno dostaneme pěšky / na kole / na koloběžce do sousedních vesnic Marina di Alti Dona nebo Pedaso na nákupy, či jen na procházku a občerstvení.

Registrace zájezdu:

Světluše Hartmanová: 774 178 708 / recepce@seniorfitnes.cz

Informace o místě pobytu:

Zuzana Rybáčková: 603 526 695 / zuzana.rybackova@seznam.cz

 

Fontana Marina - 4.9.-13.9.2020

 

 

Jak to vypadalo v dané lokalitě začátkem července 2020?

 

Prohlédněte si kemp a okolí:

 

 

Palmová riviera - 31.8.-9.9.2018

 

Palmová riviera - 2.-11.9.2016

 

 

 

© 2008 - 2021 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta