Sportovně relaxační pobyty v Itálii

S potěšením oznamujeme, že zájezd do Itálie v termínu 4.-13.9.2020 se uskuteční podle plánu. Máme ještě volná místa, takže máte-li zájem, neváhejte a přihlašte se:

Lucie Volhejnová: 773 087 553, lucievolhejnova@seznam.cz

Zuzana Rybáčková: 603 526 695, zuzana.rybackova@seznam.cz

Příležitost mohou využít i klienti původně přihlášení na červnový termín.

Pro více informací o přeregistraci, případně zrušení registrace kontaktujte pořádající CK Quality Tours a to buď bezplatně na telefonu 800 707 111 nebo na emailu info@qualitytours.cz.

 

jak to vypadá v dané lokalitě začátkem července 2020?

 

Senior fitnes z.s. již tradičně zajišťuje sportovně relaxační pobyt na palmové riviéře ve dvou termínech mimo hlavní sezónu. V ceně pobytu je doprava autobusem, ubytování, bazén, plážový servis, lehátka se slunečníky na pláži i u bazénu. Pobyty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, takže účast není limitována věkem a na své si tedy přijde každý. Ubytování je zajištěné v bungalovech a mobilních domech, každý má vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku.

Zajímavostí a lákavou nabídkou je zdravotní cvičení pod vedením kvalifikovaných instruktorů, které zajišťuje Senior fitnes z.s. Cvičení bývají několikrát denně a to na suchu i ve vodě (v moři či v bazénu). Kromě tohoto cvičení je možné zahrát si v areálu například tenis, basketbal, volejbal či fotbal, anebo si zapůjčit kola za příplatek.

V případě zájmu dostatečného počtu účastníků je možné zařídit za poplatek další aktivity (výlet na člunu, jízdu na koni), výlety do okolí (vinohrady, lisovny olivového oleje, výrobny místních uzenin nebo trhy) či výlety do zajímavých historických míst / měst.

O pobyty je vždy velký zájem, takže neváhejte a přihlaste se včas.

 

 

Máte-li potvrzenou registraci přihlášky, můžete zájezd zaplatit v hotovosti v CK Quality Tours, Myslíkova 174/23, Praha 1, (tel: 226 259 060 nebo 724 219 387), kde také obdržíte smlouvu.

 

Nebo kontaktujte CK e-mailem: info@qualitytours.cz případně rezervace@qualitytours.cz a obdržíte pokyny k platbě na účet a příslušnou smlouvu.

Přihlašujete-li více účastníků najednou, je třeba, abyste znali jejich jména, data narození a bydliště, popř. telefon či email.

 

Prohlédněte si kemp a okolí:

 

Palmová riviera - 31.8.-9.9.2018

 

Palmová riviera - 2.-11.9.2016

 

 

 

© 2008 - 2018 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta