Cvičíme online

Milí cvičenci,

současná situace nám neumožňuje scházet se pravidelně v tělocvičnách a cvičit společně s našimi lektory. Ale máme spoustu času a můžeme cvičit sami doma. Nevíte, jak na to? Nepamatujete si cviky? Nebo si je pamatujete, ale nevíte, jak je vhodně řadit?

Připravili jsme pro vás tuto novou stránku, kterou budeme postupně naplňovat a přinášet vám inspiraci pro vaši individuální aktivitu. Neváhejte a jděte do toho! Můžete se vzájemně "hecovat" s ostatními cvičenci, kdo už kolik lekcí odcvičil :)

Prosím, vezměte na vědomí, že videa (s výjimkou videí z projektu "Senioři na hřiště...") jsou točena v provizorních podmínkách a naprosto laicky, tudíž nemůžete očekávat profesionální kvalitu. Berte je jako návod - "vizuální soupis cviků" - pro inspiraci.

Děkujeme za pochopení a přejeme spoustu hezkých chvil strávených cvičením, příjemný pocit z toho, že jste překonali sami sebe a udělali něco pro své zdraví :)

A že to dojde, když se chce? Klikněte na obrázek vpravo :)

 

Zároveň si dovolujeme upozornit, že od 18.3.2021 běží každý čtvrtek od 10 do 11 h "živé" lekce online cvičení s Marcelou Borgesovou. Stačí se přihlásit chvíli před 10.h na adrese: https://meet.jit.si/Pilatesproseniory

Od 29.4.2021 rozšiřujeme online cvičení o další "živou" lekci, kterou povede pravidelně každý čtvrtek od 10:30 do 11:30 h Blažena Weidenfeld (Bajgerová). Chvíli před cvičením se, prosím, přihlašujte na adrese: https://meet.jit.si/Tvjakozamlada

Chcete-li bližší informace, nebo si potřebujete připojení vyzkoušet předem, kontaktujte lektorky.

Přejeme příjemné cvičení :)

© 2008 - 2022 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta