Novinky

Poděkování klientky za péči - VŠEM

doručeno paní Zuzaně Roidtové, administrátorce aktivit KKC a Akademie SEN FIT

Už dlouho vám chci napsat, že jsem ráda, že existujete, dáváte nám najevo zájem a jste obklopena úžasnými lidmi. Ať vezmu kteroukoliv akci, tak je úspěšná a vždy se tam sejde bezva parta. Už jen ten nápad – společný výlet zakončit při společném obědě je úžasný.

Také chci moc a moc pochválit paní cvičitelku Dášu Černou, se kterou cvičím ve středu ve Vršovicích. Její cvičení je nejlepší cvičení, které jsem kdy poznala. Protáhne nás, uvolní ztuhlé klouby, posílí naše ochablé svalstvo, zaměří se na koordinaci pohybu, pracuje s dechem ... zkrátka po cvičení je mi dobře na těle i na duši. Je plná optimismu, oči se jí smějí a předává nám svoji energii. Pokud někoho navrhnout na nejlepší senior cvičitelku, tak doporučte Dášu. Zaslouží si to.

K výletům a procházkám sděluji, že si vážím perfektního naplánovaní každé procházky, vysoce odborného výkladu, obdivuhodný elán a nasazení, vždy mě překvapí vzorná příprava pana Petra Weiga. Je obdivuhodný.

Zkusila jsem i bridž, kde ke mně byly všechny dámy milé a paní lektorka Milena Lančová je skvělá, trpělivá a ochotně vše vysvětluje. Její přístup bych také hodnotila jedničkou s hvězdičkou. Bohužel to mám z Vršovic k vám daleko, tak jsem to vzdala.

Ještě jednou moc a moc děkuji za vaši péči o seniory a těším se na další akce. Už jsem k vám přivedla několik kamarádek a všechny si akce chválí.

Šárka

© 2008 - 2022 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta