Novinky

Nabídka konverzace v hovorové ruštině

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ OSVĚŽIT RUŠTINU

 

Využijte své znalosti ruštiny a získejte nové zajímavé informace! Nebo jen mluvte rusky! Výuka jazyků je nejlepší prevencí proti "stárnutí mozku".

Setkání jsou zaměřena na rozšíření a prohloubení znalostí posluchačů o reáliích současného Ruska. Jako materiál použijeme filmy, aktuální ruské televizní pořady, reportáže a rozhovory, o nichž budeme spolu následně diskutovat. Probereme i slovíčka potřebná k porozumění současné hovorové ruštině.

Dozvíte se, jak a o čem se mluví a píše v současném Rusku. Zjistíte názory známých osobností kulturní sféry (divadlo, film, populární hudba), současných politických činitelů, novinářů, spisovatelů a hudebníků.

Každé setkání má jiné tematické zaměření. A proto máte možnost se k nám připojit na celý kurz, anebo se zúčastnit jen jednotlivých setkání. Témata si vybíráme společně.

Předpokladem účasti je základní znalost gramatiky a slovní zásoba na úrovní mírně a středně pokročilý.

Lektorka žije v Praze již téměř 20 let, mluví česky. Má pedagogické vzdělání, v Rusku vyučovala ruštinu jako cizí jazyk. V Praze vedla seminář současné hovorové ruštiny na Fakultě sociálních věd FF UK a na Univerzitě třetího věku FF UK.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte paní Zuzanu Roidtovou.

© 2008 - 2022 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta