DPZ Radlice - 10.12.2016

Dne 10. 12. 2016 byla v areálu SK Motorlet uspořádaná akce, Den pro zdraví pro seniory s dětmi.

Samotná akce začínala kolem deváté hodiny a končila kolem druhé hodiny odpolední, tak jak bylo uvedeno na zvacím letáčku.

Hlavní gró bylo umístěno do tělocvičny, kde byly pro děti připraveny různé atrakce, do kterých se mohly postupně zapojit a dokázat si spolu s rodiči své umění a dovednost.

Při příchodu do sportovního areálu byl každý přivítán pracovníky Senior fitnes, obeznámen s programem a každému byly nabídnuty propagační letáky Senior fitnes. Též bylo možné si hned u vchodu popovídat s pracovníky Výživového studia o svém zdraví.

V tělocvičně si dospělí a děti nejvíce vyhráli s takovými lákadly, jako je hůlka, která má na koncích třásně. Pod názvem flowerstick, která se ve vzduchu drží pomocí dvou dalších hůlek a žongluje se s ní.

Dále zaujaly umělohmotné žonglující talíře na balanc na hůlce.

Dále pak různé druhy míčků na žonglování a plastových kruhů. O tyto předměty se postarala skupina (Cirkus Senior-Občanské sdružení Artists 4 children, které

je kulturní neziskovou organizací, kterou založila v roce 2006 filmová produkční Renáta Králová.).

Dále si děti mohly vyzkoušet své umění v balancování na lavičkách, zaskákat panáka, slalom mezi kužely a hod míčem na koš.

No, a kdo už měl toho dost, tak se po odchodu z tělocvičny mohl podívat do bazénu, který byl rovněž k dispozici s rodiči a cestou si na posilněnou mohl nabídnout dobré koláče, koblihy nebo jiné dobroty a nabídnout si lahodné osvěžení z Bílinských pramenitých vod.

Byla to hezká a vydařená akce, jak bylo slyšet od přítomných účastníků.(Z.Host)

Fotografie

© 2008 - 2021 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta