DPZ Liberec - 29.8.2018

Dne 29.8.2018 se  ve spolupráci organizací Seniorvitae Liberec a Senior fitnes.z.s.,  konal již po čtvrté Den pro zdraví.
Vzhledem k tomu, že akce se konala v bazénu, ale k dispozici byla i venkovní dostatečně velká travnatá plocha, dalo by se říci, že průběh byl "dvoufázový". Hned v úvodu se sešli účastníci, kteří si přišli vyzkoušet množství připravených aktivit jako např. snag golf, střelbu lukem, kroket či potrápit hlavu zkouškami paměti. Náladu všem pak ještě zvedly tanečnice Seniorvitae, které předvedly své nové taneční variace.
Organizátoři zajistili i zajímavou návštěvu majitelů terapeutických psů spolu s jejich mazlíčky. Tito psi fungují v nemocnicích a ústavech, přičemž jejich jedinou úlohou je se mazlit a zlepšit ve svém okolí všem náladu. I zde se jim to dařilo dokonale. Pro celou akci bylo zajištěno drobné občerstvení. Po poledni pak následoval program v bazénu, což byla ona "druhá fáze". Někteří návštěvníci totiž přišli právě až v tuto stanovenou hodinu pouze do bazénu. Nálada byla skvělá, i neformální návštěva z MZCR hodnotila průběh velmi pozitivně a všichni jsme se loučili s přáním, abychom si akci mohli příští rok zopakovat. 

Fotografie

© 2008 - 2021 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta