DPZ Aritma - 23.6.2020

 

Projekt byl realizován za finanční podpory Nadace ČEZ.

 

 

 

 

Dne 23.6.2020 uspořádal SF z. s. v areálu TJ Aritma Praha opět Den pro zdraví. Dalo by se říci „již tradiční“, ale tentokrát byl program poněkud odlišný.

Prvotní byl totiž zájem představitelů TJ Aritma Praha o spolupráci se SF na projektu „fotbal v chůzi“. S vlastním, nově vytvořeným týmem seniorů, by se rádi zúčastňovali nadcházejících soutěží.

Požádali proto žáky svých fotbalových oddílů, aby pokud možno přišli 23. června na trénink v doprovodu svých prarodičů. Předpokladem bylo, že „dědečky“ bude možné nalákat na fotbal v chůzi, pokud budou s tímto sportem blíže seznámeni. Dalo se však očekávat, že nepřijdou pouze dědečkové, ale i babičky, u kterých nikdo zájem o fotbal v chůzi neočekával. Proto byl tedy připraven klasický Den pro zdraví. Jako obvykle bylo možné zapojit se do různých her a bojovat o stupně vítězů.

Díky naší trvalé spolupráci s VZP, od které jsme získali i zajímavé dárky pro ty nejlepší, se nebojovalo pouze o „čest a slávu“. Atmosféra byla jako obvykle příjemná a přátelská a hodnocení účastníků velmi pozitivní. Tentokrát bylo navíc živěji, neboť bylo přítomno mnohem více dětí, které se s chutí zapojovaly do různých her.

Jako obvykle se podařilo naplnit základní cíl takovýchto akcí: všichni účastníci se aktivně bavili a hýbali, a fotbalisté navíc získali několik zájemců pro nové družstvo.

© 2008 - 2021 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta